Ideāls risinājums unikāla interjera izveidei jūsu mājā vai birojā.

Auduma iestieptie griesti DESCOR

DESCOR auduma iestieptajiem griestiem ir raksturīga matēta tekstūra, kas piešķir telpai maigu un elegantu izskatu. DESCOR materiāla kvalitātei, iestieptie griesti piesaista skatienu ar savu nevainojamo baltumu, piešķirot telpai svaigumu un gaismu.

Viena no galvenajām šo griestu priekšrocībām – ir izturība. Meistarīgi izvēlēta šķiedra un izgatavošanā izmantotās tehnoloģijas garantē ilgu kalpošanas laiku. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, cik ilgi Descor auduma iestieptie griesti paliks ideālā stāvoklī, saglabājot savu sākotnējo pievilcību.

DESCOR iestieptie griesti ir neticami viegli kopjami, kas ļauj viegli uzturēt to tīrību un nevainojamu izskatu daudzus gadus. Ar maigu mazgāšanu vai noslaucīšanu pietiks, lai Jūsu griesti vienmēr priecētu acis ar savu izskatu.

Descor ir ideāla izvēle tiem, kas novērtē unikalitāti un absolūtu kvalitāti. Izmantota Vācijas tehnoloģija. Ražotājs piešķir visiem Descor griestiem nepārspējamas īpašības, lai padarītu Jūsu telpu patiesi neatkārtojamu.

Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt iestiepto griestu izcilību. Atstājiet pieteikumu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu konsultāciju par pareizo izvēli un pasūtījumu. Jūs esat pelnījuši tikai labāko – maksimālu skaistumu, komfortu un uzticamību!

DESCOR iestieptie griesti ir neticami viegli kopjami, kas ļauj viegli uzturēt to tīrību un nevainojamu izskatu daudzus gadus. Ar maigu mazgāšanu vai noslaucīšanu pietiks, lai Jūsu griesti vienmēr priecētu acis ar savu izskatu.

Descor ir ideāla izvēle tiem, kas novērtē unikalitāti un absolūtu kvalitāti. Izmantota Vācijas tehnoloģija. Ražotājs piešķir visiem Descor griestiem nepārspējamas īpašības, lai padarītu Jūsu telpu patiesi neatkārtojamu.

Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt iestiepto griestu izcilību. Atstājiet pieteikumu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu konsultāciju par pareizo izvēli un pasūtījumu. Jūs esat pelnījuši tikai labāko – maksimālu skaistumu, komfortu un uzticamību!

MĒS IEPRIECINĀM SAVUS KLIENTUS NE TIKAI AR PAKALPOJUMU KVALITĀTI, BET ARĪ AR IZDEVĪGĀM CENĀM

Īpašas cenas un atlaides

Kopš 2006. gada mūsu uzņēmums specializējas iestiepjošo griestu montāžā. Šajā laikā esam uzkrājuši milzīgu pieredzi un sasnieguši augstu darba izcilības līmeni. Mūsu komandā ir tikai profesionāli, kas veic jebkuras sarežģītības darbus.

Mēs varam piedāvāt plašu griestu sortimentu, dažādās krāsās, materiālos un faktūrās. Mēs garantējam darba kvalitāti un tikai augstas kvalitātes materiālu izmantošanu, lai nodrošinātu Jūsu griestu ilgmūžību un uzticamību.

Sazinieties ar mums un mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sagatavos Jums ideālu piedāvājumu.

Lielākais sortiments BALTIJĀ

Visu veidu iestieptie griesti

Plaša PVC un AUDUMA materiālu un krāsu izvēle.

Mūsu eksperti palīdzēs jums izvēlēties labāko iestiepto griestu variantu.

no 20 €/m2

PVH iestiepto griestu krāsu klāsts ir tik daudzveidīgs, ka jūs noteikti atradīsiet savam dizainam piemērotu krāsu.

Auduma griesti

Griesti ar ēnu profilu

Mirdzošie auduma griesti

Fotoapdruka uz griestiem un sienu paneļiem

Augošie griesti

Glancēti griesti

Akustiskie griesti

Niša aizkariem

Matēti griesti

Satīna griesti

Divlīmeņu griesti

KRAAB SYSTEMS profilu sistēmas

KRAAB SYSTEMS profilu sistēmas ir kompleksi risinājumi interjeram, kas balstīti uz mūsdienu griestu dizaina prasībām.

EuroKraab un EuroSlott profilu sistēmas tiek izmantotas, lai izveidotu skaidras un vienmērīgas ēnu šuves stieptajos griestos.

Šī tehnoloģija ļauj izveidot minimālisma interjeru un atbrīvoties no maskēšanas lentu, ieliktņu un citu elementu izmantošanas. Dizains ir veidots tā, lai sistēmu iekšējie elementi nebūtu redzami.

Funkcionalitāte un komforts

Gaismekļi dažādiem apgaismojumam veidiem

Plašs lampu un apgaismojuma risinājumu sortiments.

Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties labāko apgaismojuma variantu Jūsu iestieptajiem griestiem.

no 10.00 €/gab.

для натяжного потолка освещения светильники

Apgaismes ierīču izvēle iestieptiem griestiem ir diezgan plaša, ir daudz vairāk iespēju nekā ar tradicionālo apdares veidu. Mājā var radīt ne tikai ērtu un oriģinālu atmosfēru, bet arī vizuāli pielāgot telpas formu vai izmēru.

Vai vēlaties radīt skaistumu un omulību, bet nezināt, ar ko sākt?

Kā izvēlēties un pasūtīt iestieptos griestus?

Viss sākas ar anketas aizpildīšanu vai zvanu mūsu konsultantam
+37120018000 (latviešu),
+37120390666 (krievu) vai
+37128779732 (tehniskā palīdzība)

Ja nezināt, ko vēlaties, vienkāršākais veids ir izsaukt mūsu tehnologu-konsultantu. Mūsu kvalificēts speciālists ieradīsies objektā ar materiālu un dizainu paraugiem par kuriem detalizēti pastāstīs, palīdzot izvēlēties Jūsu telpai piemērotāko griestu un apgaismojuma veidu, veiks precīzus mērījumus un aprēķinās pasūtījuma cenu.

Vienkārša konsultācija un nomērīšana nelielai istabai aizņem 15-20 minūtes.

Jūs precīzi zināt savus telpas izmērus un vēlamo griestu tipu, tad griestus var pasūtīt pie mums birojā vai zvanot pa tālruni
+37120018000 (latviešu),
+37120390666 (krievu) vai
+37128779732 (tehniskā palīdzība).

Mūsu komandu strādā profesionāļi, kas Jums piedāvās plašu krāsu, materiālu un faktūru izvēli.

Jums tikai jāizvēlas piemērotākais variants, un mēs paveiksim pārējo!

No kā veidojas iestiepto griestu cena?

Iestiepto griestu ierīkošanai tiek izmantotas PVC vai audeklis. Katrai no šīm iespējām ir savas priekšrocības.

PVC maksā nedaudz mazāk nekā audeklis, turklāt PVC, papildus matētajai tesktūrai, iek piedāvāts arī glancēts, kas paplašina tā pielietojuma iespējas dizaina ziņā.

Pamatmateriāla vērtību nosaka tā krāsu risinājums, faktūras kvalitāte, šuves esamība vai neesamība un ražotājvalsts.

Aprēķinot audumu loksnes cenu, jāņem vērā arī materiāla atlikumi.

Audeklam ir 10 gadu garantija.

Audekla nostiprināšanai nepieciešams uzstādīt īpašu profilu, kas, savukārt, varētu būt alumīnija vai plastmasas.

Aprēķinot griestu izmaksas telpās ar vienādu platību, iegrenākā istaba maksās dārgāk nekā kvadrātistaba. Tas saistīts ar to, ka izstieptās telpās perimetrs ir lielāks, attiecīgi bagetes uzstādīšanas darbu apjoms šādā telpā palielināsies. Tāpēc būtu nepareizi novērtēt griestu cenu par kvadrātmetru, jo cena ir atkarīga ne tikai no telpas platības, bet arī no perimetra. Tāpat istaba var būt daudzstūraina, kas apgrūtina audekla uzstādīšanas un izgatavošanas procesu, palielinot kopējo cenu par paveikto darbu.

Ar vienādu platību, bet atšķirīgu telpas konfigurāciju, cena var kardināli atšķirties.

Auduma un profila uzstādīšanu labāk uzticēt pieredzējušai speciālistu brigādei. Šo darbu ir ārkārtīgi grūti realizēt pašu spēkiem, jo ir nepieciešamas īpašas prasmes un aprīkojums. Sarežģītākā darbība ir PVC plēves uzstādīšana “karstās” metodes ietvaros. Uzstādīšanas darbi ir ievērojama iestiepto griestu budžeta daļa.

Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem montieriem ar lielu pieredzi šajā jomā. Mūsu speciālistu rīcībā ir vesels profesionālu instrumentu klāsts kvalitatīvam darbam.

PVC lokšņu montāžas darbu laikā starp sienu un plēvi veidojas montāžas sprauga, kas varat izdekorēt, lai griestiem piešķirtu vienotu un estētisku izskatu. Šim uzdevumam lieliski noder dažādu krāsu dekoratīvie ieliktņi. Parasti baltās bagetes cena nav īpaši augsta, bet, ja telpas perimetrs ir liels, tad dekoratīvo ieliktņu kopējā cena var veidot būtisku izmaksu daļu.

Parasti krāsains ieliktnis ir ievērojami dārgāks par baltu ieliktni.

Tas ietver elektroinstalāciju, apgaismojuma un lustru piemeklēšana un uzstādīšana, šuves centrēšana, dzegu uzstādīšana un daudz kas cits. Šo darbu cena tiek noteikta atsevišķi un atkarīga no dažādiem faktoriem, tāpēc visus jautājumus labāk apspriest iepriekš ar mūsu speciālistiem.

Lai ātri aprēķinātu iestiepto griestu cenu, iesakām arī sazināties ar mūsu speciālistiem.

Iestiepto griestu uzstādīšanas process

Iestiepto griestu uzstādīšanas process

MĒS RADĀM KOMFORTU UN MĀJĪGUMU…

Iestiepto griestu priekšrocības

VISS NEPIECIEŠAMAIS VIENA VIETĀ

Piederumi iestiepjamajiem griestiem

Pie mums var iegādāties visus piederumus iestieptiem griestiem, PVH matētas un glancētas plēves.
DESCOR audums.

MĒS SADARBOJAMIES AR DIZAINERIEM, BŪVNIEKIEM, ARHITEKTIEM

Aicinām dizainerus, būvniekus, dekoratorus, arhitektus, studijas uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību...

Ar prieku paziņojam, ka DESCOR auduma ruļļi tagad pieejami jebkurā platumā pasūtījumam "šodien uz rītdienu"!

MĒS SADARBOJAMIES AR DIZAINERIEM, BŪVNIEKIEM, ARHITEKTIEM

Aicinām dizainerus, būvniekus, dekoratorus, arhitektus, studijas uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību...

800$

Atstāt pieprasījumu

Mūsu speciālisti palīdzēs jums iegādāties visu nepieciešamo iestiepto griestu uzstādīšanai

 • NUMURS ATSAUKSMEI

  Meklējat IDEJAS?

  Iestieptie griesti ir ne tikai skaisti, bet arī ļoti ērti! Pateicoties apdarei, Jūs varat izveidot unikālu dizainu un aizsargāt savus griestus no mitruma un putekļiem.

  Iestieptie griesti ir ļoti viegli uzstādāmi un kopjami. Tie ļauj noslēpt visus pamatgriestu nelīdzenumus un defektus, kā arī izceļas ar plašu krāsu, faktūru un zīmējumu izvēli. Ir iespējams uzstādīt jebkāda veida apgaismojumu. Turklāt, pateicoties plašajam materiālu un toņu klāstam, Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotākos griestus.

  Kopā ar mūsu uzņēmumu Jūs varēsiet izveidot mājīgu un gaišu interjeru.

  Šeit varat aplūkot dažas iedvesmojošas idejas, vairāk ideju mūsu galerijā

  3D iestieptu griestu panorāmas

  MĒS UZTICAMIES TIKAI LABĀKAJIEM!

  Mūsu partneri un piegādātāji

  Mūsu uzņēmums ir orientēts uz optimālu audumu kvalitātes un cenas atbilstību, sadarbības nosacījumiem, piegādes uzticamību, ņemot vērā materiālu klāstu un platumu.

  Mūsu kontakti

  phone-iconphone-iconphone-iconphone-iconphone-iconphone-icon

  Franču griesti SIA

  Reģistrācijas numurs: 40103786978

  Mūsu birojs/salons atrodas:

  Ģenerāļa Radziņa krastmala 19-2А Centrs, Latgales priekšpilsēta, Rīga

  (Centrā, Puškina un Krasta ielas krustojumā)

  Darba laiks:

  I-V: 9:00-18:00, VI-VII: pēc vienošanās

  Pieprasījuma forma

   Jūsu kontaktinformācija

   Kāda veida griesti jūs interesē?

   ТканевыйПВХНужна консультация

   Informācija par telpu/-ām?

   Vēlamais apgaismojums

   © Copyright 2023 SIA "FRANČU GRIESTI" | Visas tiesības aizsargātas | Privātuma politika

   franču griesti, vācu griesti, franču iestieptie griesti, vācu iestieptie griesti, auduma griesti auduma griesti, griesti ar ēnu profilu, auduma griesti ar spīdumu, fotogrāfiju druka uz griestiem un sienu pano, planējošie griesti, spīdīgie griesti, akustiskie griesti, aizkaru niša, matēti griesti, satīna griesti, divu līmeņu griesti, vairāk ideju jūsu griestiem, iestieptie griesti, stieptie griesti, stieptie griesti, stieptie griesti, griesti, griesti, griestu remonts, piekaramie griesti, franču griesti, spīdīgi griesti, spīdīgi griesti, spīdīgi griesti, lakas griesti, gumijas griesti, pvc griesti, plēves griesti, auduma griesti, vācu deskor griesti, auduma griesti, auduma griesti, auduma griesti, griestu pasūtīšana, krāsainie griesti, zīmējums uz griestiem, raksts uz griestiem, foto uz griestiem, griestu debesis, pasūtīt jaunus griestus, griesti, griesti, elastīgie griesti, visu veidu griesti, mīkstie griesti, gaisa griesti, piekaramie griesti, stieptie griesti, uzvilktie griesti, spīdīgie griesti, griesti ar spīdumu, matēti griesti, caurspīdīgie griesti, gaismas griesti, plēves griesti, griesti guļamistabai, griesti virtuvei, peldošie griesti, lidojošie griesti, piekaramie griesti, griesti ar foto apdruku, griesti ar apgaismojumu, Spriegu griesti cena, griesti vannas istabā, griesti vannas istabā, griesti ar apgaismojumu, griesti ar apgaismojumu cena, griesti ar apgaismojumu cena, griesti ar apgaismojumu foto, griesti ar apgaismojumu iekšpusē, griesti ar ēnu profilu, griesti ar pašu rokām, griesti virtuvē, griesti ar apgaismojumu,estiepjas griesti, stieptie griesti, stieptie griesti virtuvē, iestieptie griesti pasūtīt rīga